Historie týmu

     All Stars team/výběr hvězd - dříve FK Vít Pokratice, provozuje fotbalovou akademii a exhibiční zápasy ex fotbalových slavných osobností. Spoluzakladatelem byl v r. 1996 fotbal manager Marek Vít, člověk, který jako jediný Čech dosáhl na nejvyšší fotbalové posty a vítězné trofeje ve funkci managera v zahraničí.

     V roce 1996 hrál FK Vít I.B tč. a následující dvě sezony v každém soutěžním ročníku postoupil až do Krajského přeboru, ve kterém skončil na druhém místě,  ale  po neshodě s ČMFS, kdy byla možnost postupu do divize z druhého místa a postoupil ten třetí :-( , se FK Vít ze soutěže odhlásil. Již tehdy v této slavné éře nastupovaly za FK Vít slavné fotbalové hvězdy. Mezi nimi byli například Jiří Kabyl, Tibor Mičin, Jiří Ondra, Jan Musil, Sergej Cabanov, a nutno zmínit i postrach severočeských trávníků, krále střelců, Milana Patzenhauera.

     Trenérem mužstva byl majitel Zlatého míče pro fotbalistu Evropy 1962 - Josef Masopust.

 

josef_masopust

josef_masopust_
Josef MASOPUST

 

 

 

provozuje fotbalovou akademii a exhibiční zápasy ex fotbalových slavných osobností . Spoluzakladatelem byl v r.1996 fotbal manager Marek Vít , člověk který jako jediný Čech dosáhl na nejvyšší fotbalové posty a vítězné trofeje ve funkci managera v zahraničí.

NAŠE BARVY

drez22

drez11

GENERÁLNÍ SPONZOR

MB-a_claim1EN_L_p_4Ccu
Autorizovaný prodejce a opravce vozů Mercedes-Benz

PARTNEŘI + SPOLUPRÁCE

Sagvan Tofi zpívá s hráči All stars svou písničku, kterou jim věnoval jako hymnu
Snímek
 video

TOPlist